Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Termin:

12 – 19.02.2018r.

I DZIEŃ – WARSZAWA – TEL AVIV

Przelot na trasie Warszawa – Tel Aviv. Nocleg w Betlejem.

II DZIEŃ – BETLEJEM – JEROZOLIMA

Betlejem – nawiedzenie bazyliki Bożego Narodzenia, kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej z grotami św. Józefa i św. Hieronima, Groty Mlecznej i Pola Pasterzy.

Jerozolima – nawiedzenie kościoła św. Piotra in Gallicantu, bazyliki Zaśnięcia NMP oraz sali Wieczernika. Nocleg w Betlejem.

III DZIEŃ – CEZAREA NADMORSKA – KARMEL – NAZARET – KANA GALILEJSKA

Cezarea Nadmorska – spacer po ruinach portu Heroda Wielkiego. Karmelnawiedzenie sanktuarium Stella Maris z grotą proroka Eliasza. Nazaret – nawiedzenie bazyliki Zwiastowania i kościoła św. Józefa. Kana Galilejska – liturgia odnowienia sakramentalnej przysięgi małżeńskiej. Nocleg w Tyberiadzie.

IV DZIEŃ – JEZIORO GALILEJSKIE

Góra Ośmiu Błogosławieństw – nawiedzenie sanktuarium upamiętniającego Kazanie Pana Jezusa. Tabgha – nawiedzenie sanktuarium Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – spacer po ruinach „miasta Jezusa”. Genezaret – rejs łodzią po jeziorze. Nocleg w Tyberiadzie.

V DZIEŃ – GÓRA TABOR – JERYCHO – MORZE MARTWE

Góra Tabornawiedzenie sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Betania nad Jordanem – liturgia odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Jerycho – Góra Kuszenia i sykomora – drzewo dialogu z Zacheuszem. Morze Martwe – czas na kąpiel. Nocleg w Betlejem.

VI DZIEŃ – JEROZOLIMA

Jerozolima – nawiedzenie kościoła Dominus Flevit, bazyliki Agonii w Ogrodzie Oliwnym, świątyni Grobu Maryi, sanktuarium Pater Noster, meczetu Wniebowstąpienia, bazyliki św. Anny, kaplic Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starego Miasta. Nawiedzenie bazyliki Grobu Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

VII DZIEŃ – JEROZOLIMA – EIN KAREM

Jerozolimawizyta pod Ścianą Płaczu i w Instytucie Pamięci Yad Vashem, dzielnica żydowska Starego Miasta. Ein Karem – nawiedzenie sanktuarium narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia św. Elżbiety. Nocleg w Betlejem.

VIII DZIEŃ – TEL AVIV – WARSZAWA

Przelot na trasie Tel Aviv – Warszawa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

CENA:

1720 PLN + 510 USD

CENA ZAWIERA:

- przelot na trasie Warszawa – Tel Aviv – Warszawa /izraelskie linie lotnicze EL AL/

- noclegi w hotelach 3* /pokoje dwuosobowe, dopłata do jednoosobowego 215 USD/

- wyżywienie 2 razy dziennie /śniadanie, obiadokolacja/

- przejazdy autokarem wg programu

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

- napiwki dla lokalnej obsługi

- opiekę pilota – przewodnika

- opiekę duchową kapłana

- ubezpieczenie KL i NNW /zawiera ubezpieczenie od chorób przewlekłych/

Błogosławię Pana, bo oświeca mój umysł: przez ogrom cierpienia sprawiedliwych, przez radość wiele razy nieoczekiwaną, przez nadzieję na początku każdego dnia; niemożliwe, aby Nicość była ostatecznym celem człowieka; niemożliwe wyobrazić sobie, jaki naprawdę jesteś, mój Panie: choć nieznany, właśnie Ty jesteś naszym jedynym przeznaczeniem.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017