Główna Życie parafii Grupy Rocznica Seminarium

Rocznica Seminarium

W najbliższą sobotę będziemy przeżywać 291 rocznicę wystawienia aktu utworzenia naszego seminarium. Tego dnia pamiętajmy o modlitwie za kleryków i profesorów naszej diecezjalnej uczelni.

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

Twoje IP: 54.167.216.239
Dziś jest: 25 Maj 2018