Główna Życie parafii Grupy Rocznica Seminarium

Rocznica Seminarium

W najbliższą sobotę będziemy przeżywać 291 rocznicę wystawienia aktu utworzenia naszego seminarium. Tego dnia pamiętajmy o modlitwie za kleryków i profesorów naszej diecezjalnej uczelni.

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.224.216.155