Główna Życie parafii Grupy Przed wakacyjne spotkanie GPS

Przed wakacyjne spotkanie GPS

W najbliższy Czwartek 08V2017 r. odbędzie się spotkanie parafialnego koła Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium na salkach w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy na spotkanie o g. 19.00, po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie Czerwcowym ofiarowanym o nowe, liczne oraz święte powołania do kapłaństwa.

Zmieniony: piątek, 02 czerwca 2017 15:38

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

Twoje IP: 54.227.6.156
Dziś jest: 18 Sty 2018