Główna Życie parafii Grupy Przed wakacyjne spotkanie GPS

Przed wakacyjne spotkanie GPS

W najbliższy Czwartek 08V2017 r. odbędzie się spotkanie parafialnego koła Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium na salkach w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy na spotkanie o g. 19.00, po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie Czerwcowym ofiarowanym o nowe, liczne oraz święte powołania do kapłaństwa.

Zmieniony: piątek, 02 czerwca 2017 15:38

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.224.216.155