Główna Życie parafii Grupy Przed wakacyjne spotkanie GPS

Przed wakacyjne spotkanie GPS

W najbliższy Czwartek 08V2017 r. odbędzie się spotkanie parafialnego koła Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium na salkach w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy na spotkanie o g. 19.00, po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie Czerwcowym ofiarowanym o nowe, liczne oraz święte powołania do kapłaństwa.

Zmieniony: piątek, 02 czerwca 2017 15:38

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 3.84.243.246
Dziś jest: 17 Lut 2019