Główna Życie parafii Grupy Spotkanie GPS

Spotkanie GPS

Parafialne Grono Przyjaciół i Sympatyków Seminarium zaprasza na adoracje w pierwszy czwartek kwietnia. Adoracja odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszam również na spotkanie przyjaciół Kieleckiego WSD o g. 17.45 – po Mszy Świętej -na salkach parafialnych.

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:11946
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452