Główna Życie parafii Grupy Spotkanie GPS

Spotkanie GPS

Parafialne Grono Przyjaciół i Sympatyków Seminarium zaprasza na adoracje w pierwszy czwartek kwietnia. Adoracja odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszam również na spotkanie przyjaciół Kieleckiego WSD o g. 17.45 – po Mszy Świętej -na salkach parafialnych.

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017