Główna Życie parafii Grupy Spotkanie GPS

Spotkanie GPS

Parafialne Grono Przyjaciół i Sympatyków Seminarium zaprasza na adoracje w pierwszy czwartek kwietnia. Adoracja odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszam również na spotkanie przyjaciół Kieleckiego WSD o g. 17.45 – po Mszy Świętej -na salkach parafialnych.

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19839

Twoje IP: 3.84.243.246