Główna Życie parafii Grupy Spotkanie GPS

Spotkanie GPS

Parafialne Grono Przyjaciół i Sympatyków Seminarium zaprasza na adoracje w pierwszy czwartek kwietnia. Adoracja odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszam również na spotkanie przyjaciół Kieleckiego WSD o g. 17.45 – po Mszy Świętej -na salkach parafialnych.

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 54.162.105.6
Dziś jest: 24 Kwi 2018