Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Przyjaciół i sympatyków naszego seminarium duchownego zapraszamy na spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD  w Kielcach. Spotkanie w salce parafialnej odbędzie się w kolejny Czwartek (23 III), po wieczornej Eucharystii o g. 18.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działaniem naszej grupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie.

Zmieniony: sobota, 18 marca 2017 19:28

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017