Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Przyjaciół i sympatyków naszego seminarium duchownego zapraszamy na spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD  w Kielcach. Spotkanie w salce parafialnej odbędzie się w kolejny Czwartek (23 III), po wieczornej Eucharystii o g. 18.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działaniem naszej grupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie.

Zmieniony: sobota, 18 marca 2017 19:28

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.224.108.238