Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Przyjaciół i sympatyków naszego seminarium duchownego zapraszamy na spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD  w Kielcach. Spotkanie w salce parafialnej odbędzie się w kolejny Czwartek (23 III), po wieczornej Eucharystii o g. 18.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działaniem naszej grupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie.

Zmieniony: sobota, 18 marca 2017 19:28

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

Twoje IP: 54.198.165.74
Dziś jest: 20 Wrz 2017