Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Przyjaciół i sympatyków naszego seminarium duchownego zapraszamy na spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD  w Kielcach. Spotkanie w salce parafialnej odbędzie się w kolejny Czwartek (23 III), po wieczornej Eucharystii o g. 18.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działaniem naszej grupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie.

Zmieniony: sobota, 18 marca 2017 19:28

O Boże mój, nie mogę żyć na tej pustyni! Do Ciebie mówię i wobec Ciebie znajduję słowa. Ponieważ do Ciebie się uciekam. Zlituj się nade mną, spójrz na mnie! Wysłuchaj mnie, Panie, podaj mi rękę! Ulituj się nad tymi, którzy się kochają i którzy zostali rozdzieleni!

Twoje IP: 54.162.105.6
Dziś jest: 24 Kwi 2018