Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Przyjaciół i sympatyków naszego seminarium duchownego zapraszamy na spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD  w Kielcach. Spotkanie w salce parafialnej odbędzie się w kolejny Czwartek (23 III), po wieczornej Eucharystii o g. 18.00. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działaniem naszej grupy. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie.

Zmieniony: sobota, 18 marca 2017 19:28

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

Twoje IP: 54.92.163.105
Dziś jest: 19 Paź 2018