Główna Życie parafii Grupy Parafialne Spotkanie GPS

Parafialne Spotkanie GPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego Seminarium Duchownego na spotkanie GPS w najbliższy czwartek 19I2017. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej, około 10 min po Eucharystii. Podczas spotkania po wieczornej Mszy Świętej zostanie omówiony ostatni zjazd Grona Przyjaciół Seminarium. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze spotkania w katedrze i gmachu seminarium.

O Boże mój, nie mogę żyć na tej pustyni! Do Ciebie mówię i wobec Ciebie znajduję słowa. Ponieważ do Ciebie się uciekam. Zlituj się nade mną, spójrz na mnie! Wysłuchaj mnie, Panie, podaj mi rękę! Ulituj się nad tymi, którzy się kochają i którzy zostali rozdzieleni!

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19841

Twoje IP: 3.84.243.246