Główna Życie parafii Grupy Parafialne Spotkanie GPS

Parafialne Spotkanie GPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego Seminarium Duchownego na spotkanie GPS w najbliższy czwartek 19I2017. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej, około 10 min po Eucharystii. Podczas spotkania po wieczornej Mszy Świętej zostanie omówiony ostatni zjazd Grona Przyjaciół Seminarium. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze spotkania w katedrze i gmachu seminarium.

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 54.198.165.74
Dziś jest: 20 Wrz 2017