Główna Życie parafii Grupy Parafialne Spotkanie GPS

Parafialne Spotkanie GPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego Seminarium Duchownego na spotkanie GPS w najbliższy czwartek 19I2017. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej, około 10 min po Eucharystii. Podczas spotkania po wieczornej Mszy Świętej zostanie omówiony ostatni zjazd Grona Przyjaciół Seminarium. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze spotkania w katedrze i gmachu seminarium.

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017