Główna Życie parafii Grupy Parafialne Spotkanie GPS

Parafialne Spotkanie GPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego Seminarium Duchownego na spotkanie GPS w najbliższy czwartek 19I2017. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej, około 10 min po Eucharystii. Podczas spotkania po wieczornej Mszy Świętej zostanie omówiony ostatni zjazd Grona Przyjaciół Seminarium. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze spotkania w katedrze i gmachu seminarium.

Boże, coraz bardziej milczący, im bardziej narasta cisza, tym więcej stów: mówię do Ciebie, mówię i biję się w piersi, mamrocząc sylaby, których znaczenia sam nie rozumiem; wiem jednak, że słyszysz i wysłuchujesz, pochylasz się z litością: uspokajam się więc i milczę.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.224.108.238