Główna Życie parafii Grupy Parafialne Spotkanie GPS

Parafialne Spotkanie GPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego Seminarium Duchownego na spotkanie GPS w najbliższy czwartek 19I2017. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej, około 10 min po Eucharystii. Podczas spotkania po wieczornej Mszy Świętej zostanie omówiony ostatni zjazd Grona Przyjaciół Seminarium. Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami ze spotkania w katedrze i gmachu seminarium.

Wielki Duchu, Twój głos słyszę w powiewie wiatru, Ty dajesz życie całemu światu. Ja jestem mały i słaby: Twoja siła i mądrość mnie podtrzymują. Pozwól, by ogarnęło mnie Twoje piękno, a oczy zachwycały się zachodem słońca. Spraw, by moje ręce dotykały z szacunkiem tego, co Ty stworzyłeś. Spraw, by do moich uszu docierał Twój głos. Naucz mnie rozumieć Twoją naukę, daj mi poznać tajemnice, które ukryłeś w trawie i zamknąłeś w kamieniu.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:11946
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452