Główna Caritas Caritas św. Bartłomieja KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ANIMATOREM LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ”

KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ANIMATOREM LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ”

K L U B  I N T E G R A C J I

S P O Ł E C Z N E J

Caritas Diecezji Kieleckiej

Plac Panny Marii 6

42-445 Szczekociny

tel. (034) 345-90-21

e-mail: caritszczekoc@neostrada .pl

Realizuje Projekt

KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ANIMATOREM LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ”

Oferujemy :

-doradztwo zawodowe

-wsparcie psychologiczne

-kurs z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu

-zajęcia psychoedukacyjne w zakresie rozwijania umiejętności nawiązywania relacji z innymi ludźmi:

-poradnictwo prawne

-doradztwo księgowo-finansowe

KIS – Klub Integracji Społecznej jest miejscem, gdzie osoby poszukujące pracy mogą uzyskać wsparcie

i pomoc pracowników specjalnie przygotowanych do pracy z osobami bezrobotnymi

Zmieniony: środa, 16 września 2009 15:03

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2078
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22041