Główna Życie parafii Aktualności Modlitwa do św. Michała Archanioła

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Św. Michał Archanioł jest wodzem wojska anielskiego i jest patronem całego Kościoła. Do tego świętego zwracamy się w szczególnie trudnych sytuacjach, Jego prosimy o obrone przed działaniem złych duchów. Zapraszamy do zapozanania się oraz skorzystania z modlitwy do św. Michała Archanioła. Wspomniana modlitwa może być odmawiana w trakcie Mszy Świętej, posiada swoje mięjsce między modlitwą po komunii a błogosławieństwem.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Zmieniony: piątek, 06 lipca 2018 09:52

Błagam Cię, mój Boże, spróbuj zaistnieć, przynajmniej trochę, dla mnie, otwórz oczy, błagam Cię! Nie będziesz musiał robić nic więcej, tylko tyle, być obecnym przy tym, co się wydarza: to naprawdę niewiele! Ale, Panie, ukaż się, proszę Cię o to! Żyć bez żadnych świadków, co za piekło! Dlatego ze wszystkich sił wołam i krzyczę: Ojcze mój,błagam Cię i szlocham: Bądź!

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018