Główna Życie parafii Aktualności Modlitwa do św. Michała Archanioła

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Św. Micha łArchanioł jest wodzem wojska anielskiego i jest patronem całego Kościoła. Do tego świętego zwracamy się w szczególnie trudnych sytuacjach, Jego prosimy o obrone przed działaniem złych duchów. Zapraszamy do zapozanania się oraz skorzystania z modlitwy do św. Michałą Archanioła. Wspomniana modlitwa może być odmawiana w trakcie Mszy Świętej, posiada swoje mięjsce między modlitwą po komunii a błogosławieństwem.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Zmieniony: środa, 21 grudnia 2016 23:04

Gdy świecisz, wszystko żyje; Gdy zachodzisz, umiera: Ty jesteś życiem, a my żyjemy dzięki Tobie.

Twoje IP: 54.227.6.156
Dziś jest: 18 Sty 2018