Główna Życie parafii Aktualności Modlitwa do św. Michała Archanioła

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Św. Michał Archanioł jest wodzem wojska anielskiego i jest patronem całego Kościoła. Do tego świętego zwracamy się w szczególnie trudnych sytuacjach, Jego prosimy o obrone przed działaniem złych duchów. Zapraszamy do zapozanania się oraz skorzystania z modlitwy do św. Michała Archanioła. Wspomniana modlitwa może być odmawiana w trakcie Mszy Świętej, posiada swoje mięjsce między modlitwą po komunii a błogosławieństwem.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Zmieniony: piątek, 06 lipca 2018 09:52

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

Twoje IP: 3.84.243.246
Dziś jest: 17 Lut 2019